Współpraca Regulamin  
Bez tytuu 1
     
  Reklama w serwisie  
   
  Do ulubionych  
 
     
 
Bez tytuu 1
     EPITAFIA, POEZJA
     ARTYKUY
     NEKROLOGI
     KSIGA GOCI
     DODAJ WPIS

 
A)
200x400
 
B)
200x200
 
C)
200x100
 
 

Reklama jest zjawiskiem wobec którego nie można przejść obojętnie. Każdy z nas ma swoje zdanie na jej temat oraz co do metod jej kreowania. Każdy też wie, że w dobie rozwoju konkurencji, reklama staje się coraz to ważniejszym elementem zdobywania pozycji rynkowej.

Z takim to przeświadczeniem pragniemy zaoferować Państwu reklamę na stronach naszego serwisu.

Uwzględniając charakter strony jak i chęć zachowania stosownej powagi informujemy, że nie emitujemy reklam na stronie głównej.
 
             Proponowana przez nas forma reklamy to głównie ruchome bądź statyczne banery umieszczane poziomo lub pionowo. Banery mogą być  różnej wielkości. Kliknięcie w reklamę może powodować automatyczne przejście do reklamowanego serwisu, strony czy wizytówki. Wielkość i usytuowanie banera ograniczone jest budową strony. Oznacza to, że maksymalna szerokość banera po lewej stronie na ciemnym tle wynosi 200 pikseli a środkowego na jasnym tle 690 pikseli.
 
D)
690x100
 
E)
400x70
 
 
F)
200x50
   
 
              Zaprezentowane przykłady mają Państwu pomóc w wyobrażeniu sobie kształtu wielkości i usytuowania swojej reklamy. Cena dotyczy miesięcznej emisji na jednej ze stron serwisu i jest naliczana proporcjonalnie do wielkości za
100 pikseli/2.   (100x100)
 
100x100
 
 
Wszelkie materiały prosimy przesyłać na adres serwisu.
 
  cmentarz.kkozle.eu © 2009  
 
 Bez tytułu 1
Partnerzy  ׀  Regulamin  ׀  Współpraca  ׀  Kontakt  ׀  Reklama  ׀  Dodaj wpis  ׀  Plan kwater  ׀  Zamawiam  ׀  Usługi  ׀  Księga gości  ׀  Panel administracyjny